Objednávka

E-booku Ranní moudro I.

50 + 2 motivace pro každý den

 • ANO
  Vím, že si tímto objednávám E-book Ranní moudro I. v hodnotě 580,-Kč / pro Slovensko 24 Euro - po zadání adresy se mi měna ve formuláři sama upraví.
 • ANO
  Vím, že E-book obdržím do e-mailu v elektronickém formátu PDF ihned po zaplacení faktury.
 • ANO
  Vím, že spolu s E-bookem mi v e-mailu přistane také BONUS - 5 způsobů jak využít motivační E-book na maximum, a to ve formě PDF ke stažení.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem koupí tohoto E-booku neudělal/a vůbec krok správným směrem, mohu do 14 dnů od jeho koupě požádat o vrácení peněz - ideálně formou formuláře, který najdu v Obchodních podmínkách.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se Identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud Identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si E-book na fyzickou osobu nepodnikatele.

Pro dokončení objednávky, prosím, vyplňte formulář:

E-booku je souhrnem prvních 52 vhledů, které dostáváte jako inspiraci ZDARMA do e-mailu. Žádné z nich se neopakuje. Proto vše kdysi napsané najdete už jen v této elektronické PDF formě.

Co o E-booku napsali jeho čtenáří?

Ranní moudro je pro mě Severka, stálice, která mi po každém vybočení ukazuje pravidelně správný směr. Po každém přečtení následuje rozednění. Jako puzzle, které mi do mé skládačky sedne jak *** na hrnec.
František Netušil
Každý vhled, to není jen pár vět, které si člověk jen tak přečte. Každé slovo má svoji energii, hloubku a sílu a dohromady to vytváří obraz velkého moudra, které vždy posune a nakopne. Umíte krásně nacítit, co je potřeba sdělit. Je to krátké sdělení, ale silné. Vždy přijde moudro, které se hodí.
Dagmar Bálková

Potřebujete pomoc?

Napište mi na misa@cyklickyksobe.cz