Objednávka

KUDY K SOBĚ - 1. LEKCE

Podrážděnost / překračování svých hranic

  • ANO
    Vím, že si tímto objednávám přístup k první lekci sebe-poznávacího projektu KUDY K SOBĚ v hodnotě 390,-Kč / pro Slovensko 16 Euro (po zadání adresy se mi měna ve formuláři sama upraví).
  • ANO
    Vím, že materiály k první lekci obdržím do e-mailu v elektronické formě s video-odkazy ihned po zaplacení faktury.
  • ANO
    Vím, že pokud do 14 dnů od zakoupení produktu zjistím, že jsem šlápl/a vedle a projekt KUDY K SOBĚ neodpovídá kvalitám, které jsem očekával/a, mohu požádat na základě vyplněného formuláře, který najdu ke stažení v Obchodních podmínkách, o vrácení peněz.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se Identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud Identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si E-book na fyzickou osobu nepodnikatele.

Pro dokončení objednávky, prosím, vyplňte formulář:

V první lekci KUDY K SOBĚ  budeme zkoumat jak souvisí překračování svých hranic a pocit podrážděnosti.

Co říkají k projektu jeho účastníci?

Sedí to jak pr... na hrnec. Člověk si ten prožitek uvědomí a potom díky videu ví, jak s ním naložit aby ho o to kratší dobu omezoval.
PetraZdravotní sestřička
Pro někoho, kdo je k sobě dostatečně upřímný a chce na sobě pracovat tímto způsobem, to může být první krok na cestě k pěstování bdělosti a laskavosti...
JiříPomocný hlinař, pecař

Potřebujete pomoc?

Napište mi na misa@cyklickyksobe.cz