ENERGETICKÉ  OBRAZY 

na míru

    Vědomě zaměřená pozornost a energie jsou tím, co v prostoru i uvnitř nás spouští skutečnou vnitřní proměnu.

Úvodní info k obrazům

Obrazy maluji prsty a křídou na formát papíru A3. Práci s křídou mám ráda právě proto, že mi umožňuje dotýkat se přímo barev i papíru a tvořit tak jejich vzájemným spojením přesně takový příběh, který barvy v dané chvíli touží vyprávět.

Nechávám se vést energií, jež přichází skrze barvy ve spojení s daným tématem či člověkem.

Jedním ze způsobů, jak v sobě podvědomě můžeme stimulovat změnu, pro níž jsme připraveni, je možnost nechat si vytvořit obraz na míru.

Vyber si to své...

Hotové obrazy

Hotové obrazy si lze objednat pro potěchu srdce.

Pokud vás některý oslovuje, může to znamenat, že v sobě nese otisk energie, s níž se podvědome toužíte propojit a obohatit o ni své osobní energetického pole. Jako například prožitek jemnosti, ženskosti, nebo naopak síly či pevnosti. Nebo se mlže dotýkat nějaké vaší vnitřní části, která touží po vaší pozornosti.

Obrazy lze objednat ve formátech:

Reprodukce na plátně 40x60cm = Cena: 2.450,- Kč 

Reprodukce na plátně 60x90cm = Cena: 3.050,-Kč

Papírový plakát 42x59cm (formát A2) = Cena: 1.127,-Kč.

Terapie barvou...

Obraz na míru

Obraz vytvářený vám na míru je v podstatě určitý druh terapie - jen trochu víc "podprahový" a méně myslí uchopitelný. Což může být výhoda pro ty, kteří mají silně aktivní obranné mechanismy, a nedokáží je překročit vědomě - např. při osobní konzultaci.

Obraz na míru však můžete věnovat i někomu milému jako dárek - efekt je stejný, jako byste dotyčnému na zakázku nechali (na základě informací o něm) vyrobit překrásnou kytici, jen tato "kytice" vydrží o dost déle a láska v něm zapsaná od vás i od tvůrčí energie, díky níž obraz vzniká, s ním zůstává jako otisk zapsán v jeho prostoru a podporuje ho na jeho cestě životem - dokud je pro něj téma v obrazu otištěné aktuálním.

Výsledný obraz je vytvořen křídou na papíře formátu A3 - je dodáván spolu s písemným vhledem k dané situaci.

Doba dodání je 30 dnů od objednání.

Cena: 3.500,-Kč