Podporu potřebujeme v životě všichni.

Někdy víc, než jindy.

Praktická pomůcka k sebe-podpoře ve formě motivačního e-booku.

O autorce

Patřím mezi tzv. Vysoce citlivé jedince a to mi dává schopnost všímat si věcí, které běžně lidé přehlížejí - ale přitom jejich životy zásadně ovlivňují. 

Mám tak možnost zavést vás tam, kam by vás samotné vůbec nenapadlo, pro poklad, kolem kterého chodíte každý den a nevšímáte si ho. 🙂

Miluju hledat a nacházet způsoby, jak vám pomoci v sobě objevit šíři vašeho potenciálu, vaši jedinečnost a nenahraditelnost každé vaší osobní zkušenosti.

 RANNÍ MOUDRO I.

E-book ke stažení

50 + 2 motivace pro každý den

V E-booku najdete souhrn prvních 52 vhledů, které ode mě dostáváte od roku 2021 jako inspiraci a podporu ZDARMA do e-mailu každé pondělí. Žádný z těchto vhledů se nikdy neopakuje a obrázky z e-mailů vám časem zmizí. Proto vše pohromadě a plně funkční najdete už pouze v tomto E-booku a jeho PDF formě.

Inspiraci čerpám v citátech a ilustracích vyprávějících příběhy.

Proč E-book vznikl?

Chci vás podpořit. Mým přáním je, aby každý z vás dokázal uvidět, kolik síly a jedinečnosti v sobě nesete. A vím, že aktivní podpora je potřeba pořád, ale já s vámi pořád být  nemohu. 

A protože od roku 2021, kdy tento nápad psát vám každý týden trochu motivace, se vás přidalo velké množství, přijde mi líto vás o tyto vhledy připravit a nechat je na smetišti e-mailového odpadu bez užitku tlít.

Co E-book obsahuje?

Obsahuje 52 vhledů a nových pohledů na situace, s nimiž se běžně setkáváme a často v nich už nedokážeme vidět, co nám skutečně přinášejí.

Zajímá vás, jak vypadá e-book uvnitř?

Využijte možnosti do něj nahlédnout a naladit se na energii, kterou nese. Lépe tak zjistíte, zda pro vás bude přínosem.


Co vám e-book může přinést?

 • 1
  Podpora a motivace
  Každý den nám přináší nové výzvy a mnohem lépe se s nimi setkává, když rozumíme tomu, "proč se nám to děje" - co se tím máme naučit. Tyto vhledy vám nabízejí náhledy na situace, které znáte, z úplně jiné perspektivy tak, abyste vy sami zjistili, kde v dané situaci můžete najít svou sílu a dotknout se jí.
 • 2
  Hravost
  Formy použití E-booku, které jsem zvolila vám pomůže naučit se víc si hrát. Dotknout se prožitku, že život je vlastně hra. Hra, která se mnohem lépe hraje, když máme alespoň představu o jejích pravidlech. 🙂 Doporučuji E-book nečíst jako knihu, ale používat ho jako vykládací karty - či "štěstíčko z pouti", pokud si ho ještě pamatujete. Vždy jste si vytáhli nepopsaný papírový sáček, který vás přitahoval a netušili, jaký dáreček v něm bude. Návod, jak na to, jsem vám vypracovala ve speciálním BONUSU, který k E-booku dostanete.
 • 3
  Celoroční advetní kalendář
  E-book pro vás může být takovým sebe-koučovacím celoročním adventním kalendářem. Zároveň se tímto uchopitelným způsobem učíte naslouchat svému vnitřnímu hlasu (intuici) a získáváte tak pocit větší sebe-jistoty a spojení se sebou samými. Pak prostě víte, že se na sebe můžete spolehnout.
 • 4
  Pochopení souvislostí
  Pokud nějakému principu lépe rozumím a dovedu se na něj podívat z vícero úhlů pohledu, pak se mi v situacích, kde je obsažen, lépe orientuje. Výrazně lépe v nich prospívám a zároveň se mi lépe daří rozumět také úhlům pohledu druhých lidí. Což mi přináší pocit vnitřního klidu. Ten, po kterém tolik toužíme...

Představte si, že...

Se dokážete...

Nakonec pousmát nad každou situací, která vás dostane do úzkých.

Cítíte vděčnost...

Za každou výzvu, která vám do života přijde.

Jste ve spojení...

Sami se sebou v každé situaci - takže nikdy na nic nejste sami, protože máte sebe.

Kolik E-book stojí?

Cena E-booku je 530,-Kč / 22,8 Euro.

Hodnota času, osobních zkušeností a hledání cest, jak předat něco, díky čemu se dokážete dotknout něčeho hluboko uvnitř sebe jsou nevyčíslitelné.

Strávila jsem mnoho hodin nad tím, abych vám vše sestavila do jednoduše použitelné formy a nemuseli jste nic složitě hledat.

Dává mi to smysl, když vidím, že vás tyto krátké vhledy inspirují a dodávají vám sílu znovu vstát a pokračovat na své cestě za štěstím.

Pokud zjistíte, že E-book není to pravé pro vás i přesto, že jste vše poctivě prozkoumali předem, nabízím vám GARANCI vrácení peněz - stačí mi do 14 dnů od zakoupení napsat a já Vám bez dotazů pošlu peníze zpět. 
Michaela MatějčkováAutorka E-booku

Praktický

BONUS

Kreativní návod jak E-book využít na maximum

Abych vám pomohla zajistit, že z E-booku dokážete vykřesat maximum toho, co nabízí a co jsem při jeho tvorbě zamýšlela, dostanete k němu ve formě PDF ještě tento kreativní návod v hodnotě 199,-Kč jako bonus ZDARMA

A v něm 5 způsobů, jak s E-bookem lze zacházet tak, aby vám byl skutečně praktickým průvodcem a podporou na vaší cestě k sobě.

Co si z E-booku odnesete, totiž závisí na tom, co z dané nabídky zařadíte do svého každodenního praktického využití.

Jak jste s E-bookem spokojeni vy?

Ranní moudro je pro mě Severka, stálice, která mi po každém vybočení ukazuje pravidelně správný směr. Po každém přečtení následuje rozednění. Jako puzzle, které mi do mé skládačky sedne jak *** na hrnec.
František Netušil
Každý vhled, to není jen pár vět, které si člověk jen tak přečte. Každé slovo má svoji energii, hloubku a sílu a dohromady to vytváří obraz velkého moudra, které vždy posune a nakopne. Umíte krásně nacítit, co je potřeba sdělit a přesně víte, jak to sdělit. Je to krátké sdělení, ale silné, vždy přidáte obrázek, který to celé dokončí. Jako vždy když se mnou mluvíte a trefíte se do tématu, které si zpracovávám nebo řeším, hledám na něj odpověď, či radu. Vždy od Vás přijde moudro, které se hodí.
Dagmar Bálková

Proč si mám kupovat E-book?

... Chodí mi přece moudro do e-mailu ...

To je pravda, chodí. A žádné z nich se neopakuje. Takže, pokud jste se k odběru přihlásili v roce 2022 a dál, k těmto vhledům se už nedostanete.

Tato jsou z let 2021-2022.

 

Seskupení mouder do formy e-booku má dva důvody:

 1. Většině z vás obrázky z e-mailu záhadně a nenávratně mizí a bez obrázků jsou moudra polovičnínedávají vždy úplný smysl. Takže se k nim nejde vracet - přesto, že to byl můj původní záměr
 2. Potom také moudro v e-mailu slouží k motivaci v dané chvíli, kdy si ho přečtete. Pravděpodobně se k němu v záplavě e-mailů však už nikdy nevrátíte a přitom v sobě většinou nese jasné a stručné nasměrování, když se zaseknete na nějaké křižovatce.

Jak potvrzují i vaše zpětné vazby.

Jde totiž o psanou formu terapie, kde aktivujete svou schopnost (sebe)reflexe a rozšiřujete si úhel pohledu na situace, které sice "znáte", ale přehlížíte jejich poselství. 

Je cenově i časově dostupnější než osobní setkání a máte ji k dispozici kdykoliv potřebujete - hned. Máte tak vše pěkně pohromadě a "pomocnou ruku" na dosah kdykoliv si vzpomenete. 

Vy sami jste tím parťákem, kterého hledáte v druhých. Jen se jím potřebujete sami pro sebe stát.

A tyto vhledy vám mohou pomoci od sebe neutíkat, když se necítíte fajn a být k sobě (i druhým) laskavější. 

Začít můžete PRÁVĚ TEĎ. ♥

Zároveň berte na vědomí, že E-book je možno uhradit pouze klasickým bankovním převodem.

V případě jakýchkoliv dotazů mi napište na misa@cyklickyksobe.cz